Ladonkseweg 12, 5281 RN Boxtel
Postbus 109, 5280 AC Boxtel
T +31 (0)88 088 82 00
F +31 (0)411 68 38 45

Wie zijn wij

Drukkerij Hazenberg BV is al vijftig jaar een gezonde full-service drukkerij gevestigd in het mooie Brabantse Boxtel. Wij helpen u van ontwerp tot en met het afwerken, personaliseren en eventueel ter post aanbieden van al uw drukwerk.
Onze specialiteiten zijn stationary- en beveiligd drukwerk.
Wij beschikken over een modern technisch hoogstaand machinepark met vele verwerkingsmogelijkheden.

Met vijftig personeelsleden kunnen wij snel en accuraat op uw wensen inspelen. Onze levertijden zijn snel en marktconform. Wij zijn in staat oplagen van 1 tot 10.000.000 (en meer!) zonder problemen te verwerken.

Wij ontzorgen u in uw volledige communicatiebehoefte.

50 jaar geschiedenis

Drukkerij Hazenberg, opgericht in 1964, is sinds 1973 gevestigd op het industrieterrein Ladonk in Boxtel. In vijftig jaar zijn we uitgegroeid tot een modern bedrijf met een grafische en logistieke functie. Door middel van kwaliteit en betrouwbaarheid onderscheiden wij ons en door ons te richten op de toekomst blijven we alert en concurrerend.

 

Contactpersonen


Directie:

Bas Burmanje
T 088-088 8288
bas@drukkerijhazenberg.nl

Verkoop buitendienst:

Iwan In den Bosch
T 06-53233181
iwan@drukkerijhazenberg.nl

Binnendienst:

Nick Derks
T 088-088 8203
nick@drukkerijhazenberg.nl

Stef Matitawaer
T 088-088 8212
stef@drukkerijhazenberg.nl

Thijs de Rooij
T 088-088 8202
thijs@drukkerijhazenberg.nl

Carlo van Schijdel
T 088-088 8201
carlo@drukkerijhazenberg.nl

E-commerce:

Nick Derks
T 088-088 8203
nick@drukkerijhazenberg.nl

Marketing:

Charles Kattenbelt
T 088-088 8211
charles@drukkerijhazenberg.nl

 

 

 

T +31 (0)88 088 82 00