Ladonkseweg 12, 5281 RN Boxtel
Postbus 109, 5280 AC Boxtel
T +31 (0)88 088 82 00
F +31 (0)411 68 38 45

Wie zijn wij

Drukkerij Hazenberg BV is al vijftig jaar een gezonde full-service drukkerij gevestigd in het mooie Brabantse Boxtel. Wij helpen u van ontwerp tot en met het afwerken, personaliseren en eventueel ter post aanbieden van al uw drukwerk.
Onze specialiteiten zijn stationary- en beveiligd drukwerk.
Wij beschikken over een modern technisch hoogstaand machinepark met vele verwerkingsmogelijkheden.

Met gemotiveerde personeelsleden kunnen wij snel en accuraat op uw wensen inspelen. Onze levertijden zijn snel en marktconform. Wij zijn in staat oplagen van 1 tot 10.000.000 (en meer!) zonder problemen te verwerken.

Wij ontzorgen u in uw volledige communicatiebehoefte.

50 jaar geschiedenis

Drukkerij Hazenberg, opgericht in 1964, is sinds 1973 gevestigd op het industrieterrein Ladonk in Boxtel. In vijftig jaar zijn we uitgegroeid tot een modern bedrijf met een grafische en logistieke functie. Door middel van kwaliteit en betrouwbaarheid onderscheiden wij ons en door ons te richten op de toekomst blijven we alert en concurrerend.

 

Contactpersonen


Directie:

Bas Burmanje
T 088-088 8200
bas@drukkerijhazenberg.nl

Verkoop buitendienst:

Iwan In den Bosch
T 06-53233181
iwan@drukkerijhazenberg.nl

Speciale mailadressen om u nog beter van dienst te kunnen zijn:

Voor offertes: offerte@drukkerijhazenberg.nl

Voor orders: order@drukkerijhazenberg.nl

Voor afroepen: afroep@drukkerijhazenberg.nl

Binnendienst:

Dennis Bouwmans
T 088-088 8212
dennis@drukkerijhazenberg.nl

Gijs van Kilsdonk
T 088-088 8218
gijs@drukkerijhazenberg.nl

Carlo van Schijdel
T 088-088 8201
carlo@drukkerijhazenberg.nl

Nicole van de Wijdeven - van der Linden
T 088-088 8216
nicole@drukkerijhazenberg.nl

Facturatie:

Tanja Pfaff
T 088-088 8288
tanja@drukkerijhazenberg.nl

Marketing:

Charles Kattenbelt
T 088-088 8211
charles@drukkerijhazenberg.nl

 

 

 

T +31 (0)88 088 82 00